למידה מרחוק 2020

בימים אלו אנו נאלצים להתמודד עם מציאות חדשה, הקשורה להתפשטות נגיף הקורונה בישראל.

ברצוננו להבהיר, כי מדובר במדיניות לאומית והנושא מטופל על ידי משרד הבריאות, אשר נמצא בקשר ומנחה את משרד החינוך. בית הספר פועל לפי הנחיות משרדים אלו בכל רגע נתון . להלן מספר עידכונים ביחס להערכות בית הספר למול הצעדים האחרונים ולקראת הבאות –

1.מעבר ללמידה מרחוק – הנחת היסוד היא שאין מדובר בחופשה אלא בהמשך למידה במדיה אחרת. בימים הקרובים תימסר לכל תלמיד מערכת שעות שבועית ללמידה מרחוק. בכל יום ילמדו שלושה מקצועות וינתנו משימות להגשה. במסגרת זו יתקיים קשר יומיומי לימודי ורגשי עם כל אחד מהתלמידים. מטרתנו ליצור לתלמידים שגרת למידה ומסגרת של פעילויות גם במהלך שהייתם בבית. בתוך כך, תידרש לעיתים עזרת ההורים כדי שילדיהם ייטלו חלק בשגרה חדשה זו.

תוכנת המשוב תהווה את פלטפורמת ההתנהלות העיקרית של המורים מול התלמידים.

2 . סוגיית  הבגרויות – סוגיית מועד קיום בחינות הבגרות ומאפייניהןהיא סוגיה לאומית שטרם הובהרה על ידי משרד החינוך. נכון לכרגע, לא יתקיימו בגרויות או מתכונות ובית הספר יהיה סגור עד להודעה חדשה.

  1. אתר אינטרנט לעידכון ההורים – באתר בית הספר יעלו מערכות התלמידים וכן מידע נוסף שחשוב לנו לתת לכם בתקופה זו.
  2. קשר יומיומי עם מחנכ/ת הכיתה – מידי יום עד לשעה 10 בבוקר, על כל תלמיד להשיב על "טופס בוקר טוב" שיישלח אליו במשוב. בדרך זו יישמר הקשר בין ילדכם למחנך. עודדו ילדיכם לשמירה על קשר זה.
  3. במידה וחלילה אחד מבני המשפחה חלה / ילדיכם נכנס לבידוד – נבקש עדכון ונשמח לסייע בכל סוגיה.

למרות הימים הקשים העוברים עלינו , אם כולנו נשתף פעולה, נוכל לשמור על שגרת היום יום ככל שניתן.

 

מעל הכול זכרו: למרות שבית הספר סגור עד להודעה חדשה, אתם לא לבד!

הצוות החינוכי הקבוע זמין לכם.

אתם מוזמנים גם להתקשר לקו הפתוח של משרד החינוך לטלפונים: 1800250025 או 0733931111 קו המידע של משרד הבריאות: 08-6241010 או: *5400

באיחולי בריאות טובה לכולם,

                                                                                 הנהלת בית הספר 

 

כניסה למערכת